Casa Feliz Villa
Casa Feliz Villa tilbyder en indkvartering med en privat pool og et tekøkken.
Ilheus Havn ligger 6 km derfra og Mirante do Canhão ligger 7 km fra stedet. Labirinto Drinks og Cabana Olho de Ilheus kan nås på 16 minutters gågang derfra. Du kan komme til São Sebastião Katedral om få minutter i bil.
Gæsterne vil nyde haven udsigt fra værelset. Gæsterne kan benytte 3 badeværelser.
Stedet tilbyder hurtig adgang til Ilheus Jorge Amado lufthavn inden for 20 minutters kørsel.
På hotellet
General
- Rygning forbudt på alle fælles- og privatområder
- Wi-Fi
- Parkering
- Kæledyr tilladt
Vigtig meddelelse
Ofte stillede spørgsmål
- ❓
Hvor kan vi parkere vores bil i Casa Feliz Villa?
Gæster på Casa Feliz Villa kan parkere deres bil i gratis privat parkeringsplads gratis privat parkeringsplads. - ❓
Hvor langt ligger Ilheus Jorge Amado fra Casa Feliz Villa?
Der er 5 km mellem Ilheus Jorge Amado og Casa Feliz Villa. - ❓
Er det tilladt at medbringe kæledyr til Casa Feliz Villa?
Gæsterne vil kunne bo i Casa Feliz Villa med deres kæledyr.